o-nas

Studio Vector Stuff

Studio Vector Stuff powstało z pasji i prawdziwego zamiłowania do grafiki komputerowej. Wyznajemy zasadę, iż pomysłowe i przyciągające uwagę projekty potrafią skutecznie zainteresować odbiorców. Dobre projekty graficzne powinny zaskakiwać, informować i zachęcać do działania.

Chcesz zamówić ulotki, plakaty, wizytówki czy banery? Może atrakcyjne menu, eleganckie zaproszenia lub przejrzysty cennik? Wykonujemy materiały firmowe i reklamowe od pomysłu aż po druk.

W Studiu Vector Stuff pracujemy w oparciu o sprawdzony i nowoczesny sprzęt, co daje nam możliwość swobodnego działania oraz tworzenie unikatowych rozwiązań.

 

Opinie klientów
Co mówią o nas nasi klienci
Marta Majka - revital.org.pl

Miałam okazję współpracować już z wieloma ludźmi i tak chętnej do współpracy osoby, dokładnej, dostępnej niemal o każdej porze, cierpliwej i znoszącej WSZYSTKIE nawet te najdrobniejsze poprawki po raz setny NIE ZNAJDZIECIE!!!! Polecam na 100%. Chłopak młody, ambitny, z pomyslem, dopasowuje sie do klienta, a zarazem widac profesjonalizm w działaniu. Nasza współpraca rozpoczeła się od stworzenia logo, które mimo swojej prostoty jest powalające, dalej poszliśmy w wizytówki, następnie karty stałego klienta, stronke internetową.... Jestem przekonana, że nasza współpraca na tym się jeszcze nie zakończy ????

Magdalena Wańtuchowicz

Gorąco polecam usługi Studio Vector Stuff! Korzystałam dwukrotnie i efekt był piorunujący! Fachowa obsługa, profesjonalizm, szybkość wykonania i możliwość poprawek graficznych do uzyskania pożądanego efektu! Jestem bardzo zadowolona!

Radek Banik - mysixwear.com

Pierwsza klasa projekty ! Już drugi wykonany i to na pewno nie jest koniec ! Szybko i profesjonalnie. A najważniejsze, że rozumie potrzeby klienta!

Wykonanie strony WWW: Devilart