Opinie

Marta Majka - revital.org.pl

Miałam okazję współpracować już z wieloma ludźmi i tak chętnej do współpracy osoby, dokładnej, dostępnej niemal o każdej porze, cierpliwej i znoszącej WSZYSTKIE nawet te najdrobniejsze poprawki po raz setny NIE ZNAJDZIECIE!!!! Polecam na 100%. Chłopak młody, ambitny, z pomyslem, dopasowuje sie do klienta, a zarazem widac profesjonalizm w działaniu. Nasza współpraca rozpoczeła się od stworzenia logo, które mimo swojej prostoty jest powalające, dalej poszliśmy w wizytówki, następnie karty stałego klienta, stronke internetową.... Jestem przekonana, że nasza współpraca na tym się jeszcze nie zakończy ????

Magdalena Wańtuchowicz

Gorąco polecam usługi Studio Vector Stuff! Korzystałam dwukrotnie i efekt był piorunujący! Fachowa obsługa, profesjonalizm, szybkość wykonania i możliwość poprawek graficznych do uzyskania pożądanego efektu! Jestem bardzo zadowolona!

Radek Banik - mysixwear.com

Pierwsza klasa projekty ! Już drugi wykonany i to na pewno nie jest koniec ! Szybko i profesjonalnie. A najważniejsze, że rozumie potrzeby klienta!

Kilka słów o nas
Jak zeczęła się nasza
przygoda z grafiką?
Zobacz moją historię
Moje początki z grafiką zaczęły się ok 15 lat temu, od poznania programu do grafiki rastrowej - Photoshop CS2.
 
Zaczynałem od fotomanipulacji, projektowania avatarów oraz tapet na pulpit. Wszystko hobbistycznie i dla znajomych.
 
Z czasem moje zainteresowania i umiejętności poszerzały się.
 
Zacząłem brać czynny udział w życiu takich portali jak Digart.pl czy Deviantart.com. Prezentowałem tam swoje pierwsze projekty, a bardziej doświadczeni użytkownicy doradzali mi co powinienem zrobić inaczej lub poprawić. Wkrótce jedna z moich prac trafiła do branżowego czasopisma „Photoshop Kreatywny” – to mi dało motywację do dalszych działań.
 
Wiedzę nabywałem także poprzez oglądanie tutoriali z YouTube, czytania branżowych czasopism oraz książek. Brałem również udział w kursach, gdzie zdobywałem certyfikaty. I wtedy zaczęły pojawiać się pierwsze zlecenia na moje usługi graficzne.
 
Od projektu, do projektu moje umiejętności i zapał się zwiększały. Tak więc, z pasji do grafiki po latach powstało Studio Vector Stuff. 
Wykonanie strony WWW: Devilart